Телефони BlackBerry не працюватимуть з 4 січня

  • 02.01.2022, 15:10
  • 586

4 січня BlackBerry припинить підтримку своїх класичних пристроїв під керуванням ОС BlackBerry 10, 7.1 і раніше. Усі пристрої, які не працюють на xAndroid, більше не зможуть використовувати дані, надсилати текстові повідомлення, отримувати доступ до Інтернету або здійснювати дзвінки

Телефони BlackBerry не працюватимуть з 4 січня
Телефони BlackBerry не працюватимуть з 4 січня

Про це повідомляє видання CNN Business.

Хоча більшість користувачів мобільних пристроїв вже давно не користуються BlackBerry, остання версія операційної системи якої була запущена у 2013 році, припинення підтримки телефонів означає кінець того, що колись вважалося передовою технологією.

Старі мобільні телефони BlackBerry з фізичною клавіатурою кінця 1990-х і початку 2000-х колись були настільки популярні, що їх прозвали «CrackBerries».

Клавіатура подобалася тим, хто шукав можливість працювати поза офісом з деякими інструментами, які вони використовували на настільному комп’ютері.

Пристрої стали символом статусу та невіддільною частиною образу для людей на Волл-стріт частково завдяки своїй чудовій репутації в галузі безпеки. Ними користувалися Кім Кардашьян і колишній президент США Барак Обама. На піку свого розвитку у 2012 році BlackBerry мала понад 80 мільйонів активних користувачів.

Революція у технологіях iPhone від Apple призвела до різкого зниження попиту на BlackBerry

Компанія розпочала активну діяльність у 1996 році, і з того часу була символом передових технологій у своїй галузі. Однак, революція у технологіях сенсорних екранів iPhone від Apple у 2007 році призвела до того, що попит на BlackBerry різко упав. Компанія спробувала створювати сенсорні екрани та моделі висувної клавіатури, але це принесло мало успіху. Згодом компанія розробила кілька телефонів без фізичної клавіатури, але в них не було ключової відмінності BlackBerry: її тактильної клавіатури, і тут вони також загубилися на ринку гігантів з виробництва смартфонів.

BlackBerry відмовилися від власного програмного забезпечення, перейшовши на Android. З 2016 року BlackBerry майже не займалися телефонним бізнесом. Компанія змінила формат і досягла певного успіху в програмному забезпеченні для автомобілів і безпеки підприємств.

Читайте також: Як правильно заряджати телефон? Поради з енергоефективності в «Календарі сталих звичок»

Фото: pexels