Родина отримала нагороду за кулінарну книгу, яку визнали найкращою у світі

  • 05.12.2021, 17:35
  • 463

Мама й донька з Колумбії отримали нагороду за найкращу кулінарну книгу

Про це повідомляє The Guardian.

Жінки написали книгу, яку назвали просто Envueltos — це рулет, який готують у більшій частині Латинської Америки. У ній описується колумбійський підхід до цієї страви. Рулет готують із тіста або маси із крохмалю (кукурудзяного, бананового чи рисового) із різноманітним начинням: свинина, курка, боби та овочі. Потім страву загортають у кукурудзяне лушпиння або інший лист для приготування — зазвичай на пару.

Чотири роки тому жінки вирішили обʼїхати країну і зібрати традиційні рецепти (у підсумку їх було 300). Подробиці цих місцевих традицій відображені на їхньому іспаномовному сайті El Toque Colombiano (Колумбійський дотик), але для книги їм довелося просіяти список. Зрештою вони вирішили зосередитися лише на рецептах з використанням кукурудзи, юкки та банану як крохмалю.

Видавець Даніель Герреро, іспанець, який багато років жив у Колумбії, натрапив на їхній блог і сказав, що хоче опублікувати рецепти. Жінки сказали йому, що у них ще немає книги, але вони шукають видавця, тому він скупив права і планував запустити своє нове видавництво під назвою Hambre de Cultura (Голод за культурою) разом із Envueltos. Зараз видавництво готується до третього випуску книги.

Читайте також: В Ізраїлі чоловіка звинуватили у домаганнях через твіти

Схожі новини