Гороскоп на грудень 2021 року

  • 01.12.2021, 10:00
  • 533

Що віщують зірки?

ОВЕН. Можна серйозно подумати про кар’єрний ріст. Робочий процес до­поможе підвищити авторитет у колективі. Якщо є нові джерела доходу, прибуток сміливо пускай­те на подарунки. Не можна за­циклюватися на роботі, потрібно більше часу бути з коханою люди­ною. Сприятливі дні: 5, 7, 19, 21, 28. Несприятливі: 3, 10, 24.

ТЕЛЕЦЬ. Настане щасливе особисте життя. На­решті самотні зустрінуть людину, в яку по-справжньому за­кохаються. Але про робочі справи слід пам’ятати, інакше опинитесь у кризовому фінансовому стано­вищі. Сімейним треба присвячу­вати вільний час дітям та роди­чам. Сприятливі дні: 3, 13, 20, 24. Несприятливі: 2, 9, 23.

БЛИЗНЮКИ. Мрії навряд чи втіляться у реальність. Доведеться наполегли­во працювати на благо собі та близьким. Обсяги роботи у груд­ні зашкалюватимуть, натомість «урожай» у вигляді великої премії потішить. Можлива перспективна пропозиція від керівництва. Не відмовляйтеся, продумайте все до дрібниць. Сприятливі дні: 1, 8, 12, 26. Несприятливі: 2, 9, 16.

РАК. Ймовірне успіш­не вирішення проблем. Діловий настрій допо­може реалізувати давню мету. Обов’язково купіть родичам по­дарунки, ретельно підготуйтеся до свят. Самотні зустрінуть свою «другу половинку». Слідкуйте за здоров’ям. Сприятливі дні: 6, 9, 23, 30. Несприятливі: 4, 11, 18.

ЛЕВ. Левову частку часу доведеться при­свячувати роботі та кар’єрним питанням. Яскраві змі­ни очікують у любовній сфері. Самотні зав’яжуть роман, а от сімейні пари мають зміцнювати шлюб. Якщо не зміните свого ставлення, то розлучення не уникнути. Сприятливі дні: 5, 12, 19, 26. Несприятливі: 4, 11, 25.

ДІВА. Здійсняться запо­вітні бажання. Закрийте рота на замок, нікого не посвячуйте у свої плани. Є гені­альні ідеї? Їх також притримайте при собі. Стосунки з начальни­ком налагодяться, а колеги при­слухатимуться до ваших порад. Купіть подарунки всім, кого лю­бите та цінуєте. Сприятливі дні: 1, 8, 22, 29. Несприятливі: 2, 10, 24.

ТЕРЕЗИ. Ви фонтанува­тимете ідеями й активно займатиметеся проєкта­ми. Все вдасться втілити в життя, якщо не нехтувати новими про­позиціями. Головне, поводитися відповідально та професійно. Можлива премія, яка швидко владнає матеріальне станови­ще. Не плануйте заздалегідь, де відзначати свято. Все станеться зненацька, але приємно. Спри­ятливі дні: 3, 10, 17, 24. Неспри­ятливі: 5, 14, 21.

СКОРПІОН. Слід бути наполегливішим у досяг­ненні мети. Якщо щось вдається важко, зверніться за підтримкою до колег. Вас по­чують і зрозуміють, не бійтеся висловитись по суті. Можлива апатія та бажання усамітнитися, тому новорічне свято мине без бурхливого застілля. Сприятливі дні: 7, 14, 21, 28. Несприятливі: 3, 16, 20.

СТРІЛЕЦЬ. Вдасть­ся вирішити фінансові проблеми та націлитись на кар’єру. На жаль, про спра­ви амурні цього не скажеш. Тут треба «включити» розум, щоб не наламати дров. Самотні можуть зустріти своє кохання під час по­їздки. Сприятливі дні: 1, 8, 22, 29. Несприятливі: 2, 16, 23.

КОЗЕРІГ. Очікується маса нових справ та ак­тивна робота. Єдине, що може врятувати, — відрядження чи подорож, запланована на від­пустку. Націленим на великий за­робіток слід багато працювати. Це дозволить надовго зміцнити фінансове становище. Сприят­ливі дні: 4, 7, 25, 28. Несприят­ливі: 6, 13, 27.

ВОДОЛІЙ. Якщо будете терплячішим і старанні­шим, то досягнете всьо­го, чого прагнете. Місяць плідний та врожайний у плані гро­шей. Не думайте конфліктувати з близькими та друзями. Це може скінчитися глобальною катастро­фою. Зміцнюйте здоров’я, біль­ше відпочивайте та висипляйте­ся. Сприятливі дні: 11, 15, 22, 25. Несприятливі: 5, 12, 26.

РИБИ. Можете отри­мати високу посаду. Приємних сюрпризів і привабливих пропозицій буде безліч. Стосунки між подружжям зіпсуються на тлі давніх суперечок та ревнивих випадів. Ті, хто самотній, можуть зустріти близьку за духом людину. Спри­ятливі дні: 6, 9, 22, 26. Неспри­ятливі: 4, 12, 18.

Схожі новини