Андрій Шевченко програв перший матч із новою командою

• 22.11.2021, 10:35
  • 492

Андрій Шевченко програв перший матч на посаді тренера італійського "Дженоа"

Український футбольний тренер Андрій Шевченко провів перший матч на чолі італйського «Дженоа». У матчі чемпіонату Італії його команда програла римській «Ромі» (0:2).

Шевченко очолив «Дженоа» два тижні тому. Відповідно, офіційний дебют Шевченка у клубі відбувся саме у матчі проти «Роми», яку тренує Жозе Моуріньйо.

У першому таймі «Дженоа» лише одного разу пробивала по воротах суперника, натомість римляни нанесли 7 ударів та одного разу забили. Однак гол Генріха Мхітаряна було скасовано через гру рукою його партнера по команді.

Після перерви стиль гри фактично не змінився: «Рома» діяла першим номером, багато атакувала і пробивала.

І уже коли до кінця матчу залишилося менше десяти хвилин «Рома» забила: Мхітарян розіграв контратаку по центру, протягнув м'яч через півполя і віддав пас на 18-річного Фелікса Афену-Гьяна — той влучив у дальній кут, без шансів для воротаря, 0:1.

На останніх секундах «Рома» забила вдруге — дубль оформив Афена-Гьян крученим ударом з-за меж штрафного, 0:2.