Один із "кварталівців" заявив, що не буде жартувати про Зеленського

  • 10.11.2021, 11:30
  • 469

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий заявив, що "за жодних обставин" не буде гостро жартувати про президента України Володимира Зеленського

Юрій Великий. Фото із telekritika.ua
Юрій Великий. Фото із telekritika.ua

Про це він розповів головній редакторці інтернет-видання «ГОРДОН» Олесі Бацман.

Актор наголосив, що є теми, на які артисти не мають права жартувати. Наприклад, про смерть, хворобу, війну.

Як передають «Букви», він сказав, гострі жарти про Зеленського, якщо вони дуже смішні, можливі тільки «на загальній читці» «Кварталу».

«Усі посміються, скажуть: „Дивися, обережно. Там прослуховування стоїть зараз скрізь“. Але великою мірою я навіть не приноситиму в загальному сценарії, щоб не забирати ні свій, ні чужий час, якісь жарти, які, я сам розумію, не проходять мою внутрішню цензуру. А внутрішня цензура є через ту просту причину, що всі ці люди працювали під керівництвом Володимира, вони не жартуватимуть про нього», — сказав актор.

Великий вважає: щодо Зеленського зараз і так достатньо критики, тому він не дозволяє собі «гостроти» на його адресу. Гуморист також зазначив, що його становлення відбулося за Зеленського, тому жорстко критикувати його — це те саме, що критикувати батьків.

«Ситуація, у якій опинився я, хлопці… Я не можу собі дозволити… Я за жодних обставин не піду й не жартуватиму жорстко про Володимира. Через ту просту причину, що моє становлення відбувалося безпосередньо за нього. Він мене навчав якихось речей… Це, знаєте, однаково, що зараз мої тато й мама кимось стануть, хтось їх критикуватиме, і я маю піти й разом з усіма їх критикувати. А з огляду на те, що в нашій країні є багато людей, які поливають брудом президента, я не хочу ставати до їхніх лав», — пояснив він.

«Щоб усі розуміли: навіть коли ми пишемо номери про Зеленського, якого мені зрештою доводиться грати, ми сидимо й думаємо, де ж таки можна вколоти, щоб це не мало вигляд з мого боку, що я жорстко вирішив його мочити. І насправді іноді такі жарти з’являлися… Звісно, ми намагаємося придумати так, щоб це було смішно й сатирично, але писати жорсткі речі [про Зеленського] я не буду», — сказав Великий.

Читайте також: Шефір з Пікаловим з «Кварталу» жартував над нещодавнім замахом

Схожі новини