Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Стало відомо, яким знакам зодіаку в листопаді пощастить у фінансовій сфері

  • 30.10.2021, 20:35
  • 836

Представники деяких знаків зодіаку не стикнуться з фінансовими негараздами, які приготував листопад для всіх інших знаків

Рак (22.06 — 22.07)

Раки можуть розраховувати на сприятливий у фінансовому сенсі місяць: гроші, які вони отримають, перевершать навіть найсміливіші їхні очікування. Більш того, вони надійдуть із несподіваного джерела і виявляться справжнім порятунком для представників знака, які розчарувалися в традиційних джерелах заробітку. В результаті вони зможуть не тільки придбати все необхідне, але і створити невелику подушку фінансової безпеки.

Лев (23.07 — 21.08)

Леви можуть заробити багато грошей, до того ж не можна буде сказати, що прибуток, який вони очікують, є несподіваним — навпаки, останнім часом вони активно і результативно працюють, тому заслужили таку винагороду. Головне для представників знака — не розслаблятися, вважаючи, що схопили бога за бороду, а працювати і далі — позитивний результат не змусить на себе довго чекати.

Діва (22.08 — 23.09)

Діви можуть розраховувати на хороший заробіток тільки в тому разі, якщо згадають про те, що вони вміють робити руками: сувеніри, в'язані та вишиті вироби — годиться все без винятку. Можливо, представникам знака потрібно подумати про відкриття власної справи, основою якої стане хобі, яким вони давно не займалися, тепер же воно стане основним — бюджетоутворювальним — заняттям.

Козеріг (22.12 — 20.01)

Козероги — щоправда, тільки ті з них, хто буде робити свою роботу якісно і не допускати халтури — можуть розраховувати на те, що начальство оцінить їхні старання і підвищить їм зарплату. Тому дуже важливо старанно ставитися до своїх безпосередніх обов'язків, а робочий час витрачати тільки на вирішення поставлених перед ними завдань, не відволікаючись на порожні розмови, суперечки і перекури.

Читайте також: Астрологи попередили: п'ять знаків зодіаку, які схильні до алкоголізму

Схожі новини