Путін просить Велику двадцятку визнати російську вакцину

  • 30.10.2021, 16:35
  • 479

Президент РФ просить G20 визнати вакцину "Спутник V"

Президент Росії Володимир Путін звернувся до країн Великої двадцятки (G20) з проханням про взаємне визнання національних сертифікатів про вакцинацію проти коронавірусу. Ідеться про російську вакцину «Супутник V», яка не визнається ВООЗ та регуляторами США та ЄС, тому її використання не дозволено. Ефективність та безпечність «Спутника V» вважають недоведеними.

Як пише федеральне агентство ТАСС, 30 жовтня Путін звернувся до лідерів країн Великої двадцятки із тим, щоб держави визнали російські QR-коди, які видаються тим, хто щеплений російськими вакцинами.

«Супутник V» демонструє високу безпеку та ефективність проти COVID-19″, — заявив президент РФ на саміті G20. Путін також закликав виробити «механізми системного, оперативного поновлення вакцин на тлі мутації коронавірусу», цитує агентство російського президента.

Саміт G20 30−31 жовтня в Римі є першою зустріччю світових лідерів з початку пандемії COVID-19. Окрім пандемії та її наслідків, однією з головних тем стане клімат. Питання глобального потепління та енергоресурсів обговорять також на кліматичному саміті ООН COP26 у Шотландії, який почнеться 31 жовтня.

Читайте також: Як вакцинувати населення без бунтів і заворушень

Схожі новини