«Дириґенти. Українською» у Львівській філармонії

  • 29.10.2021, 12:37
  • 416

31 жовтня Львівська національна філармонія продовжує проєкт «Дириґенти. Українською», у якому молоді й талановиті дириґенти виступають разом із одним із найдавніших українських колективів – Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії.

«Дириґенти. Українською» у Львівській філармонії
«Дириґенти. Українською» у Львівській філармонії

В останній день жовтня (31.10 о 18:00) оркестр виступить під батутою Олександра Драгана. Солісткою вечора стане гобоїстка Уляна Макєєва.

Гості вечора почують симфонічну творчість австрійських композиторів — Ріхарда Штрауса та Франца Шуберта. Твори, що прозвучать у програмі, стали одними з найдовершеніших у доробку обох.

Концерт для гобоя Ріхарда Штрауса іноді називають «бабиним літом» через те, що створений він був наприкінці життя композитора — у 80-річному віці!

На його написання композитора наштовхнув американський військовий — 24-річний офіцер розвідки Джон де Лансі, який у цивільному житті був головним гобоїстом Пітсбурзького оркестру. Йому ж і присвячений твір.

П’ята симфонія Франца Шуберта була створена композитором у 19-річному віці. У ній ми знайдемо чимало від Моцарта та Гайдна: легкість та витонченість, співучі мелодії… Світлі настрої і бадьорість пронизують твір.

Ця симфонія стала одним із оптимістичних і життєрадісних пунктів творчості тоді ще юного композитора, чиє коротке життя було пронизане хворобами і розчаруваннями.

Запрошуємо на справжнє свято музики разом із Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії!

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: philharmonia.lviv.ua/event/conductors-in-ukrainian-dragan/

Ознайомитися із новими карантинними правилами можна тут: https://philharmonia.lviv.ua/announcements/do-uvahy-vidviduvachiv/

Схожі новини