У Львові новий голова Пласту

  • 11.10.2021, 11:14
  • 665

Новим очільником осередку обрано пластуна Ярослава Булишина, який очолить львівський осередок Пласту на період 2021-2022 років

Вибори голови осередку відбулись 10 жовтня на Загальному Зборі станиці Львів (ЗЗС), яке цьогоріч відбулось у змішаному офлайн та онлайн форматі.

ЗЗС — головний законодавчий орган Пласту у Львові, що скликається щорічно. На Загальному Зборі станиці присутні усі дійсні члени організації, що переглядають річний звіт діяльності, вносять зміни до статуту організації, голосують за резолюції та обирають СПР — Станичну Пластову Раду (виконавчий орган) та ССЧ Станичний Суд Честі (судовий орган) осередку.

До Пласту у Львові Ярослав вступив ще вихованцем у 2011 році. Юнакував у курені ч. 109 ім. Ярослава Горошка. Протягом цього часу встиг отримати найвищий ступінь «скоба» у Пласті. З 18 років хлопець став волонтером організації — окрім виховницької діяльності (Ярослав є наставником для гуртка хлопців у к. ч. 109 ім. Ярослава Горошка, та зв’язковим (координатором) у цьому ж курені), займався адміністративною діяльністю в осередку, зокрема був заступником попередньої станичної (очільниці) Анастасії Слюсаренко протягом 2019−2021 років.

Я щиро вірю в розвиток Пласту у Львові і готовий працювати для цього. Попереду вже багато викликів і планів, які ми з новою командою плануємо втілити. Впевнений, що керуючись пластовими цінностями та оптимізмом нам вдасться всього досягти. СКОБ!", — прокоментував Ярослав.

Під час перевиборів пластуни також обрали нову адміністративну команду (СПР), яка разом з очільником осередку протягом року працюватиме над підтримкою та розвитком Пласту у Львові. На даний момент членами організації є понад 2500 пластунів, які долучаються до розвитку львівської громади та міста, плекаючи пластові цінності.

Більше про Пласт у Львові можна дізнатись на сайті організації, або на сторінці у фейсбук.

Інформаційна довідка:

Пласт — українська скаутська організація, найбільша та найстарша молодіжна організація України, що виховує свідому та проактивну українську молодь на скаутських засадах. МГО «Пласт Львів» є осередком організації у м. Львів — найбільшою молодіжною організацією міста та найчисельнішим осередком Пласту у світі. Зараз Пласт у Львові налічує понад 2500 членів.

Схожі новини