Кредобанк переміг у рейтингу «Сумлінні платники податків-2020»

  • 08.10.2021, 09:44
  • 380

Кредобанк переміг у номінації «Фінанси» Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2020», який щорічно проводить Асоціація платників податків України

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводиться з 2011 року. При визначенні його переможців враховується не тільки повнота та своєчасність сплати податків і зборів, дотримання податкової дисципліни та кількість офіційно працевлаштованих осіб, а й суми коштів, які підприємство спрямовує на соціальні програми та благодійність.

«Результати цьогорічного рейтингу „Сумлінні платники податків“ лише в черговий раз підтверджують, що Кредобанк — це чесний та надійний банк, який відповідає усім європейським стандартам та сумлінно виконує свої обов’язки перед державою. Наша стратегія — це правильний банкінг, щоб будувати довготривалі відносини з клієнтами.», — говорить Голова Правління, А Т «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

За плідну співпрацю та стабільні партнерські стосунки Асоціація платників податків України відзначила Кредобанк Знаком «Рукостискання», з відповідним посвідченням до знаку за № 0003.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, найстійкіший з 48 банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (листопад 2018 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Схожі новини