Передплата 2024 «Добрий господар»

Пенсіонерка подала в суд на відомого співака через сексуальне домагання

  • 17.08.2021, 10:20
  • 707

Як повідомляє американська преса, 68-річна жінка з ініціалами Джей-Сі (J. C.), яка проживає в місті Грінвіч (штат Коннектикут), подала скаргу на співака-автора Боба Ділана. Йому у травні виповнилося 80 років

Фото Яндекс
Фото Яндекс

Скарга потрапила до Верховного суду Манхеттена в п'ятницю, напередодні завершення спеціальної «законодавчої акції штату Нью-Йорк для дітей-жертв», що дозволяла подавати заяви до суду без зв'язку з терміном давності з приводу жорстокого поводження в дитинстві.

Як стверджує жінка, Боб Ділан, якому тоді було 24 роки, «скористався своїм зоряним статусом, щоб завоювати довіру жертви і встановити над нею контроль з метою здійснення сексуального домагання і наруги над нею».

Згідно зі скаргою, в 1965 році Ділан протягом шести тижнів встановив дружбу і «емоційний зв'язок» з 12-річною дівчинкою і під кінець «здійснив свій намір» у себе в номері в знаменитому готелі «Челсі» на Манхеттені. Там Ділан нібито давав дівчині наркотики та спиртні напої, а потім «сексуально домагався». Що саме це означає, в позові не розшифровано.

Жінка оголосила співакові звинувачення в «нападі», побитті, позбавленні волі і заподіянні емоційних страждань. Вона вимагає грошової компенсації в невизначеному розмірі та суду присяжних.

Як стверджує Джей-Сі, «емоційні наслідки жорстокого поводження були тривалими», і їй навіть довелося звертатися за медичною допомогою. Йдеться про депресію, тривогу, відчуття приниженості, які позбавили позивачку можливості продовжувати свої звичайні заняття.

Представник Боба Ділана заявив, що ця заява 56-річної давності повністю брехливо, і що вона буде спростована в суді, якщо до нього дійде. Багато коментаторів дивуються з приводу того, як взагалі можна було влаштовувати «акцію» про подачу позовів поза терміном давності, оскільки це явно юридично безглузда затія.

Як стверджує адвокат позивачки, її версія підтверджується тим, що вона «докладно описує ситуацію, що доводить її присутність». Однак невідомо, чи той інтер’єр готелю вона описує, і звідки вона про нього дізналася. Та й якщо позивачка дійсно була в тому номері в зазначений час, це, зрозуміло, не свідчить про те, що і решта її розповіді істинна. Тому неможливість довести її твердження в кримінальному суді очевидна.

Читайте також: Через скандал у мережі актора-викладача Володимира Талашка відсторонили від занять

Схожі новини