Світоліна та Ястремська програли парний турнір у Токіо

• 24.07.2021, 12:55
  • 500

Українські тенісистки Еліна Світоліна і Даяна Ястремська не змогли подолати перше коло олімпійського турніру в парному розряді

У матчі 1/16 фіналу українки у двох сетах програли французькому дуету Алізе Корне та Фіоні Ферро.

Світоліна і Ястремська невдало увійшли у гру, віддавши суперницям одразу дві свої подачі. Як підсумок — поразка в партії з рахунком 2:6.

У другому сеті на корті зав'язалася боротьба, але все ж француженки змогли вирвати перемогу — 6:4. Матч тривав 1 годину і 19 хвилин.

Теніс. Жіночий парний розряд, 1/16 фіналу

Еліна Світоліна / Даяна Ястремська (Україна) — Алізе Корне / Фіона Ферро (Франція) 0:2 (2:6, 4:6)

У першому матчі жіночого одиночного розряду на Олімпіаді-2020 Світоліна зіграє з представницею Німеччини Лаурою Зігемунд. Ястремська вже вилетіла з турніру, програвши канадській тенісистці Лейлі Анні Фернандес.