Для Близнюків сприятливий фінансовий тиждень: гороскоп

  • 19.07.2021, 12:00
  • 487

Гороскоп з 19 по 25 липня для всіх знаків зодіаку

ОВЕН. Овнам рекомендується зайнятися до­машніми справами, скерувати енергію на вирі­шення сімейних питань. Можна розпочати ре­монтні роботи або придбати корисні речі для дому. У любові або питаннях, що стосуються дітей, цього тижня можливі прикрощі. Намагайтеся не робити занадто різких вчинків і не нав’язуйте свою думку коханій людині.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям цього тижня доведеться здійснити ряд короткотермінових поїздок. У ці­лому вони обіцяють бути вдалими. Тиждень сприятливий для інтелектуальної активності, проходжен­ня курсів і навчання, пов’язаних і з роботою, і для власно­го задоволення. Засвоїти новий матеріал зараз буде зна­чно простіше, ніж зазвичай.

БЛИЗНЮКИ. Близнюкам цього тижня бажано зо­середити увагу на фінансових справах. Тиждень сприятливий для покупки і продажу нерухомості, придбання речей для дому та сім’ї. У стосунках з партнерами можуть бути складнощі. Це стосується як ді­лових, так і особистих зв’язків. Ймовірні суперечки, в тому числі з родичами і сусідами.

РАК. Раки зможуть заявити про себе, приверну­ти увагу до своєї персони. У цей час будуть добре вдаватися організаційні справи, більшість з яких вирішуватимуться завдяки контактам і зв’язкам. У питан­нях роботи і взаємодії з колегами можливі різкі кардинальні зміни. Також великий ризик травм і перевтоми. До­тримуйтеся помірності у фізичних навантаженнях.

ЛЕВ. З хвороб вам найбільше загрожують ті, що походять від алергії, тому краще бережіть ди­хальну систему, не забувайте про профілакти­ку і загартування. Захворювання можуть бути пов’язані і з перенапруженням, і перевтомою. Ці причини можуть при­зводити до травм і головного болю.

ДІВА. Більш пристойні доходи в основному бу­дуть приходити до тих, хто проявляє творчість у своїй роботі, навіть якщо вона не пов’язана з мистецтвом. Успіхи можуть бути в рекламі, сфе­рі розваг, педагогіці. Збільшується ймовірність отримання виграшів, призів, подарунків та набуття вигідних зв’язків. З речей краще купувати те, що робить ваше життя кра­сивішим і світлішим: предмети мистецтва, освітлюваль­ні прилади.

ТЕРЕЗИ. Хтось цього тижня відчує приплив сил і навіть їх надлишок, а у когось можливі млявість, загальмованість. Збільшено ризик набуття зайвої ваги. Подбайте про відпочинок. На нього заслуговуєте. Навіть якщо не вдається відпочити на морському узбе­режжі у теплих країнах, організуйте собі поїздку на кілька днів у гори. Або хоча б у найближчий ліс.

СКОРПІОН. Не дуже сприятливий для вас тиж­день, енергія поступово вичерпується. Прихо­вані вразливості організму можуть проявитися знову. Безпричинна дратівливість або печаль, почуття са­мотності, посилення тяги до шкідливих звичок може свід­чити не про якісь життєві проблеми, а саме про проблеми зі здоров’ям. Організм вичерпав ресурси і просить відпо­чинку. Виберіться на природу — хоча б до парку.

СТРІЛЕЦЬ. Контрастний тиждень, можливі ко­ливання енергетики. Може відкритися доступ до внутрішніх резервів, відчуєте оновлення сил. Хоча в будь-якому випадку сили потрібно витрачати еко­номно, уникати непотрібних хвилювань і шкідливих зви­чок. Значної шкоди цього тижня завдасть куріння. У вас сильніше може проявитися схильність до надмірностей у харчуванні, любов до солодкого.

КОЗЕРІГ. У фінансових справах краще споді­ватися на себе. Чужі поради, що стосуються грошових і майнових питань, можуть виявити­ся марними або навіть шкідливими, що призведе до про­блем і конфліктів. Практична допомога збоку малоймовір­на, і, можливо, ваші партнери можуть стати конкурентами.

ВОДОЛІЙ. Тиждень сприятливіший для доходів від роботи на дому, сімейного бізнесу, ніж від ро­боти за наймом. Є ймовірність конфліктів з това­ришами по службі, начальством, не виключені вони і з під­леглими, найнятими працівниками. Але якщо врегулювати конфлікти вчасно, справи підуть успішно. Найбільші фі­нансові труднощі можуть бути пов’язані із зайвою щедріс­тю або неуважністю.

РИБИ. Тиждень не буде сприятливим для важкої праці. Добре, якщо ваша робота схожа на роз­вагу. Чим більше радує, тим більше зможете за­робити. Якщо маєте талант до мистецтва або рукоділля, ваше хобі теж може принести дохід. Перша половина тиж­ня сприятлива для покупок.