Воротаря Данії намагалися засліпити під час пенальті. УЄФА відкрила справу

• 08.07.2021, 18:55
  • 764

Спілка європейських футбольних асоціацій висунула три звинувачення проти збірної Англії після півфіналу "Євро-2020", який англійці зіграли з данцями 7 липня

Про це повідомляє Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Після матчу, в якому Англія обіграла Данію в овертаймі з рахунком 2:1 і пройшла у фінал «Євро-2020», відкрили дисциплінарне провадження.

Звинувачення проти Футбольної асоціації Англії полягають у наступному:

• використання лазерної указки її фанатами — стаття 16 (2) (d) Дисциплінарного регламенту (DR) УЄФА.
  • хвилювання, викликані фанатами під час виконання державного гімну, — стаття 16 (2) (g) DR.
  • запалювання феєрверків англійськими фанатами — стаття 16 (2) © DR.
  • перед початком гри трибуни «Вемблі» освистали гімн Данії (англійці робили так і перед іграми із шотландцями і німцями).
  • потім англійські фанати використали на стадіоні піротехніку, що заборонено.

А під час ключового пенальті капітана збірної Англії Гаррі Кейна на 104 хвилині матчу фанати світили лазерною указкою в обличчя та очі данському голкіперу Касперу Шмейхелю. Це було зафіксовано під час трансляції матчу.

Справу розгляне Контрольний, етичний і дисциплінарний орган УЄФА (CEDB).

Нагадаємо, 7 липня відбувся другий півфінальний матч «Євро-2020», під час якого Англія обійшла Данію. Перший тайм збірні пройшли з рахунком 1:1, у другому таймі голів не було, а в додатковий час завдяки пенальті господарі стадіону пройшли у фінал.

У фіналі Англія зустрінеться з Італією: матч пройде в неділю, 11 липня, на «Вемблі» (Лондон).