Україна припинила боротьбу в Євро-2020

• 03.07.2021, 23:59
  • 766

Збірна Англії з футболу обіграла українську команду з рахунком 0:4 на «Стадіо Олімпіко» в Римі 3 липня

Таким чином, Україна припинила участь у чемпіонаті Європи з футболу на стадії чвертьфіналів.

Як пише Громадське, уже на початку першого тайму англійці відкрили рахунок — на 4-ій хвилині гол забив капітан збірної Гаррі Кейн. Українці створювали кілька небезпечних моментів — два кутові й простріл Микола Шапаренка під завісу першого тайму, але ситуації це не змінило.

Крім того, українська збірна зазнала втрат: захисника Сергія Кривцова через травму на полі замінив Віктор Циганков; ушкодження помітили і в захисника Миколи Матвієнка, але він продовжив гру.

Другий тайм почався з агресивної атаки англійців. На 46-ій хвилині м’яч в українські ворота послав Гаррі Магвайр, а на 50-ій Гаррі Кейн оформив дубль. Далі Україні не вдалося змінити гру: 63-тя хвилина відзначилася голом Джордана Гендерсона головою. Додаткового часу не було.

Матч завершився з рахунком 0:4. Для англійців це перші з 1966 року чотири голи за одну гру. Таким чином, Україна вийшла з Євро-2020 на етапі чвертьфіналу, а Англія в ½ чемпіонату зіграє з Данією, яка 3 липня обіграла чехів із рахунком 2:1.