В Ізраїлі побудували перший у світі завод для виготовлення штучного м'яса
- 26.06.2021, 14:53
- 685
Ізраїльський стартап Future Meat Technologies Ltd. відкрив у місті Реховот перше у світі підприємство з промислового вирощування штучного м'яса
Про це розповіли представники стартапу, пише газета Israel Hayom.
Компанія запускає справді потужне виробництво, адже зможе виготовляти 500 кілограмів культивованого м’яса на день, що еквівалентно 5-ти тисячам гамбургерів.
Зараз завод може виробляти культивоване куряче м'ясо, свинину та баранину без використання сироватки тварин або генетичної модифікації, а незабаром почне створювати яловичину.
#Wednesday Headlines ➡️ Future Meat Technologies, a cultured meat technology and production company, has opened the world’s first industrial cultured meat facility. https://t.co/TbyagtWBVL pic.twitter.com/9j35CMbA3D
— MeatPoultry.com (@MeatPoultry) June 24, 2021
Унікальна платформа Future Meat Technologies забезпечує швидке виробництво — приблизно у 20 разів швидше, ніж традиційне тваринництво.
Засновник і головний науковий керівник Future Meat Technologies Яків Нахміас пояснює: «оскільки культивоване м'ясо може досягти рівня собівартості швидше, ніж очікувалося, це виробництво справді змінить ситуацію на ринку».
Читайте також: 100% рослинних інгредієнтів: ізраїльський стартап створив веганські яйця
Мета стартапу — зробити культивоване м'ясо доступним для всіх, до того ж воно мусить бути смачним і корисним. Таким видом продукту хочуть забезпечити майбутні покоління.
Очікується, що майбутній процес виробництва штучного м’яса допоможе зменшити викиди парникових газів на 80%, а використання прісної води — на 96%.
Future Meat Technologies хоче потрапити на полиці магазинів у США до 2022 року. Зараз стартап перебуває у процесі затвердження свого виробничого підприємства з регулювальними органами на декількох територіях.
Компанія оглядає кілька місць у США для прогнозованого розширення.
Додамо, що «м'ясо з пробірки» не слід плутати із «вегетаріанським м'ясом», виробленим із рослинного білка, найчастіше із соєвого або пшеничного.