Його ідеал: яких жінок обирають чоловіки різних знаків Зодіаку?

  • 09.06.2021, 20:15
  • 28.7K

Астрологи стверджують, що чоловіки різних знаків мають свій ідеальний образ жінки

Не біда, якщо ваш об’єкт симпатії обирає жінок, не схожих на вас. Довідавшись про його вподобання за знаком Зодіаку, у вас з’являться всі шанси завоювати його серце, ставши жінкою його мрії, розповідає видання «Кава з молоком».

Овен

Овни люблять цілеспрямованих та активних жінок, які готові долати перешкоди у всіх сферах життя. Навряд чи вони звернуть увагу на сіру мишку. Жінка їхньої мрії завжди випромінює впевненість, позитив та енергію.

Телець

Тельцям припадають до душі жіночні дівчата, які вміють підтримати у скрутну хвилину. Представники цього знака хочуть бачити поруч добру господиню і віддану подругу, яка готова присвятити себе родині.

Близнюки

Близнюки полюбляють самі завойовувати і розгадувати жінок. Вони цінують таємничість та інтригу у стосунках. Серед фавориток у них жінки, які дарують можливість поміркувати та пофантазувати.

Рак

Раків приваблюють вольові дівчата, які допоможуть знайти їм сенс життя. Представники цього знака цінують хазяйновитість, красу і духовний світ своєї обраниці. Їм потрібна подруга, що буде спрямовувати і давати поради.

Лев

Їх може зачарувати тільки впевнена та сильна дівчина. Зовнішньому вигляду своєї обраниці вони, зазвичай, не надають особливої ваги. Для них важливою є сама особистість жінки і те, як вона себе підносить.

Діва

Дівам подобаються жінки-кар'єристки. Романтичні і чутливі натури їм не до вподоби. У жінках вони цінують амбітність і силу волі. Ці чоловіки мріють про практичну дівчину, яка мала б авторитет у суспільстві.

Терези

Представники цього знака шукають товариських і креативних дівчат, які мають безліч цікавих хобі. Велике значення для них має почуття гумору, ерудиція, а також готовність до експериментів у ліжку.

Скорпіон

Скорпіони обирають витончених, розумних і сильних жінок. Вони цінують щирість і різноманітність. Ідеальна жінка Скорпіона вміє розрадити та втишити агресію. Щоб закохати в себе такого чоловіка, варто дистанціюватися від нього на певний час.

Стрілець

Для того, щоб представник цього знака закохався, жінка повинна мати неймовірну енергетику. Також його може «зачепити» ефектна й провокаційна леді. Головне, щоб вона не була занадто розумною, адже Стрільці ненавидять, коли їм говорять, що робити.

Козоріг

Козероги полюбляють жінок із сильним характером та залізною волею. Добре, якщо вона вже має високий соціальний статус і вміє заробляти гроші. Представники цього знака цінують практичність, раціональність, впевненість і непохитність.

Водолій

Водолій мріє про дівчину, яка погодиться розділити його інтереси. Однак таку досить складно знайти, адже не всі жінки готові підкоряти Еверест або спокійно реагувати на відсутність свого обранця вночі. Представники знака цінують лояльне ставлення, жіночність та активність.

Риби

Риби обирають спокійних і романтичних дам. Жінка їхньої мрії — гарна, чутлива, довірлива і хазяйновита. Вона обов’язково повинна прислухатися до його думки і в усьому йому довіряти. Увагу Риб приверне ще й та, яка буде захоплюватися ним і постійно робити компліменти.

Схожі новини