Україна виборола нічию у матчі з Францією: огляд гри

• 25.03.2021, 08:35
  • 544

У першому турі кваліфікаційного раунду ЧС-2022 збірна України зіграла внічию з Францією

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко вирішив розпочати матч незвичною тактичною схемою з 5-ма захисниками. Такий задум допоміг оборонцям стримувати швидкі атаки Франції, але на 19-й хвилині Антуан Грізманн виборов м'яч в Олександра Зінченка і з-за меж штрафного майданчика пробив під ліву стійку. Голкіпер Георгій Бущан не зумів дотягнутись до «круглого».

Збірна України зуміла відповісти на пропущений гол вже на початку другого тайму. Олександр Караваєв ефектно підхопив м'яч біля штрафного майданчику Франції і віддав точну передачу на Сергія Сидорчука. Хавбек сміливо пробив по воротах Уго Льоріса, але м'яч потрапив у захисника Преснеля Кімпембе. Вдача була сьогодні на боці України, і м'яч зрикошетив у ворота французів — 1:1.

У кваліфікації ЧС-2022 збірна України грає в одній групі з Францією, Фінляндією, Боснією і Герцеговиною, а також Казахстаном. Переможець групи напряму вийде до фінальної частини турніру, а команда, яка фінішує другою, — зіграє у стикових матчах.

Після 1-го туру кваліфікації усі команди в групі D, окрім Казахстану, мають по 1-му очку. У паралельній зустрічі Фінляндія і Боснія і Герцеговина також зіграли внічию.

У 2-му турі відбору на ЧС-2022 Україна зіграє проти Фінляндії, а Франція зустрінеться з Казахстаном. Матчі відбудуться 28 березня.