Передплатити

У Львівській міській раді сформували 12 депутатських комісій

Сьогодні сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про затвердження структури та персонального складу постійних комісій Львівської міської ради 8-го скликання». Відтак у Львівській міській раді будуть працювати 12 постійних депутатських комісій


Нагадаємо, постійні комісії ради є органами ради, що обираються з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету. Постійні комісії ради обираються радою на строк її повноважень у складі голови і членів комісії, повідомляє сайт ЛМР.

Перелік комісій

1. Комісія комунального майна, ресурсів та історичного середовища: Івах Сергій Ярославович (голова комісії, ЄС) Москаленко Андрій Олександрович (заступник голови, Самопоміч) Гринишин Володимир Іванович (секретар, Свобода).

Члени комісії: Пелех Олена Зінонівна (ЄС).

2. Комісія міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства: Шевців Андрій Володимирович (голова комісії, Самопоміч) Лукашевський Юрій Олегович (заступник голови, Самопоміч) Рудницький Іван Іванович (секретар, ЄС).

Члени комісії: Дуда Роман Ігорович (ЄС) Доскіч Остап Юрійович (ЄС).

3. Комісія землекористування та агломерації: Гаразд Володимир Петрович (голова комісії, Голос) Мельничук Любомир Анатолійович (заступник, Свобода) Моравецький Юрій Васильович (секретар, ЄС).

Члени комісії: Зубрицька Богданна Іванівна (Самопоміч) Ворко Тарас Ігорович (Варта) Грицевич Роман Євгенович (ЄС) Дідух Михайло Олексійович (ЄС).

4. Комісія архітектури, містобудування та розвитку територій: Різник Олексій Романович (голова комісії, ЄС) Мартинюк Юрій Анатолійович (заступник голови, Варта) Гутник Андріян Юрійович (секретар, Свобода).

Члени комісії: Бербека Назарій Володимирович (ЄС) Доскіч Віктор Вікторович (ЄС) Дячишин Андрій Богданович (Голос) Давидович Любов Павлівна (Самопоміч).

5. Комісія фінансів та планування бюджету: Шелестак Наталія Володимирівна (голова комісії, Варта) Троць Віталій Іванович (заступник голови, Голос) Гринів Юрій Олексійович (секретар, ЄС).

Члени комісії: Василишин Олег Михайлович (Самопоміч) Довжик Вікторія Вікторівна (Самопоміч) Кошулинський Руслан Володимирович (Свобода) Посипанко Ольга Іванівна (ЄС) Гой Володимир Богданович (ЄС) Федишин Роман Степанович (Самопоміч) Шевченко Тетяна Григорівна (ЄС).

6. Комісія екології, природокористування та енергозбереження: Лучишин Володимир Станіславович (голова комісії, Самопоміч) Чижишин Марія Анатоліївна (заступник голови, Голос) Окряк Анастасія Ізидорівна (секретар, ЄС).

7. Комісія культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків: Мелесова-Вальчак Лейла Магомедівна (голова комісії, ЄС) Хомчин Юлія Володимирівна (заступник голови, Самопоміч) Курочка Андрій Дмитрович (секретар, Голос).

Члени комісії: Адамик Петро Михайлович (ЄС).

8. Комісія освіти і науки: Христенко Вікторія Вікторівна (голова комісії, Голос) Васюта Неля Мирославівна (заступник голови, Варта) Сомик Наталія Петрівна (секретар, ЄС).

Члени комісії: Закалюк Андрій Євгенович (Самопоміч).

9. Комісія підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини: Динік Оксана Вікторівна (голова комісії, Самопоміч) Марусяк Володимир Ярославович (заступник голови, ЄС) Печенко Орест Орестович (секретар, Варта).

Члени комісії: Возняк Олекса Орестович (Голос).

10. Комісія законності, депутатської діяльності, свободи слова та безпеки: Пак Уляна Ігорівна (голова комісії, ЄС) Мельник Юрій Миколайович (заступник голови, Самопоміч) Тягнибок Андрій Ярославович (секретар, Свобода).

11. Комісія транспорту, зв’язку та міської мобільності: Зінкевич Ігор Володимирович (голова комісії, Варта) Стець Андрій Романович (заступник голови, Самопоміч) Лесик Володимир Любомирович (секретар, ЄС).

12. Комісія охорони здоров’я та соціального захисту: Веремчук Валерій Миколайович (голова комісії, Варта) Герич Гнат Ігорович (заступник голови, Самопоміч) Пасевич Олена Вікторівна (секретар, ЄС).

Члени комісії: Шолтис Ігор Вікторович (Голос) Колесник Дмитро Євгенович (Самопоміч) Бойко Євген Теодозійович (Самопоміч) Кузик Євген Станіславович (ЄС) Ломага Юрій Томашович (ЄС) Маруняк Оксана Іванівна (ЄС).