На Львівській залізниці відновлюють рух 46 приміських поїздів
- 24.07.2020, 14:35
- 734
Укрзалізниця відновлює курсування 46 приміських територією обслуговування Львівської залізниці Перші з них вирушать у рейси вже 24 липня, решта — на наступному тижні
Перші з них вирушать у рейси вже 24 липня, решта — на наступному тижні, пише сайт відомства.
З 24 липня починають курсувати:
- № 6109 Львів — Мостиська-2
09:00—11:03 ; - № 6112 Мостиська-2 — Львів
16:42—19:05 ; - № 6437 Коломия — Івано-Франківськ
21:05—23:00 ; - № 6452 Коломия — Заліщики
08:30—11:38 ; - № 6451 Заліщики — Коломия
12:39—15:38 ; - № 6441 Коломия — Рахів
09:05—13:22 ; - № 6442 Рахів — Коломия
14:22—18:18 ; - № 6092 Львів — Здолбунів
10:08—14:31 ; - № 6093 Здолбунів — Львів
09:30—13:19 ; - № 6204 Тернопіль — Підволочиськ
09:19—10:35 ; - № 6207 Підволочиськ — Тернопіль
18:19—19:33 .
З 25 липня:
- № 6021 Львів — Сянки
09:25—13:50 ; - № 6022 Сянки — Львів
14:50—19:30 ; - № 6187 Львів — Мукачево
09:07—15:08 ; - № 6506 Мукачево — Стрий
16:06—19:50 ; - № 6042 Львів — Тернопіль 08: 39−11:35;
- № 6045 Тернопіль — Львів
16:30—19:36 ; - № 6438 Івано-Франківськ — Коломия
05:35—07:50 ; - № 6404/6403 Івано-Франківськ — Яремче
08:23—10:20 ; - № 6404/6403 Яремче — Івано-Франківськ
17:04—19:00 .
З 27.07.2020:
- № 6008 Трускавець — Львів
05:46—08:20 .
До 1 серпня буде відновлено курсування:
- № 6062 Львів — Ходорів
09:05—11:18 ; - № 6067 Ходорів — Львів
17:15—19:37 ; - № 6051 Стоянів — Львів
04:58—07:30 ; - № 6052 Львів — Стоянів
09:40—22:13 ; - № 6081 Ходорів — Стрий
05:54—07:00 ; - № 6086 Стрий — Ходорів
20:20—21:30 ; - № 6132 Самбір — Стрий
04:46—07:20 ; - № 6135 Стрий — Самбір
17:58—20:03 ; - № 6131 Стрий — Самбір
05:25—07:38 ; - № 6136 Самбір — Стрий
17:15—19:30 ; - № 6001 Рава Руська — Львів
04:43—06:52 ; - № 6006 Львів — Рава Руська
20:45—23:00 ; - № 7001 Львів — Мукачево
07:15—11:29 ; - № 7002 Мукачево — Львів
15:56—20:08 ; - № 6123 Львів — Шкло
17:23—18:48 ; - № 6124 Шкло — Львів
19:00—20:28 ; - № 6370 Стоянів — Ківерці
04:10—07:20 ; - № 6369 Ківерці — Стоянів
20:52—23:52 ; - № 6323 Олевськ — Сарни
04:00—06:19 ; - № 6326 Сарни — Олевськ
20:31—23:52 ; - № 6341/6342 Сарни — Здолбунів
06:29—09:20 ; - № 6519/6520 Мукачево — Ужгород — Сянки
08:25—10:32 /10:40—13:40 ; - № 6565/6566 Сянки — Ужгород — Мукачево
14:05—17:05 /17:15—19:14 ; - № 6576 Батьово — Солотвино
07:30—12:40 ; - № 6593 Солотвино — Батьово
17:12—23:10 .
Під час подорожей обов’язковим є використання пасажирами та залізничниками засобів індивідуального захисту. У разі виявлення порушень залізничники будуть вимушені викликати працівників Національної поліції України.
Призначення приміських поїздів здійснюється відповідно до прийнятих рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій по кожній області окремо.