СБУ вважає висловлювання Гонтаревої загрозою національній безпеці

  • 08.07.2020, 20:00
  • 919

Служба безпеки України просить не поширювати заяви, які можуть завдати шкоди національній безпеці держави, зокрема, в фінансово-економічній сфері та негативно вплинути на ситуацію в країні

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

«Сьогодні у багатьох засобах масової інформації поширюються коментарі колишнього керівництва Національного банку України, яке заявило про те, що МВФ має „заморозити“ співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити. Служба безпеки України поважає право кожного громадянина на свободу висловлювань, однак вважає неприпустимим оголошення заяв, які можуть нанести шкоду національній безпеці держави, зокрема в фінансово-економічній сфері, та негативно вплинути на ситуацію в країні», — йдеться у повідомленні.

СБУ закликає будь-яких експосадовців утриматись від «подібних неоднозначних коментарів» та дбати про національні інтереси України, а не сіяти панічні настрої серед населення та розхитувати економічну стабільність держави.

Читайте також: Гонтарева вважає, що є «першою жертвою» Коломойського

Нагадаємо, 8 липня стало відомо, що ексголова НБУ Валерія Гонтарева заявила, ніби МВФ має «заморозити» співпрацю з Україною та зажадати достроково погасити кредити, поки президент України Володимир Зеленський не призначить незалежного голову Нацбанку.

Схожі новини