Ефективніший за ремдесевір: данські вчені знайшли препарат для лікування COVID-19

  • 08.07.2020, 18:15
  • 1 374

Датська біотехнологічна компанія Union Therapeutics почала клінічні випробування на людях свого нового препарату для лікування коронавірусу, який більш ніж у 40 разів ефективніший, ніж використовуваний зараз препарат ремдесевір

Про це повідомило датське видання The Local. Препарат UNI911, або ніклозамід, буде випробуваний у відділеннях відразу декількох спеціалізованих центрів у Данії.

За словами співзасновника компанії професора Мортена Зоммера, препарат здатний вбити вірус і запобігти його поділу в організмі людини.

«Раніше його використовували для лікування захворювань кишківника, таких як стрічкові черв'яки, але ми з'ясували, що завдяки модифікації ці ліки можуть діяти і в інших частинах тіла», — сказав учений.

У дослідженнях, проведених у Південній Кореї, ніклозамід виявився в 40 разів ефективнішим, ніж препарат ремдесевір, який вважався найбільш ефективним препаратом для лікування коронавірусної інфекції.

Представники компанії Union Therapeutics очікують, що розроблення цього багатообіцяльного препарату перейде до другого етапу цієї осені.

Читайте також: «Що вам втрачати?». Трамп радить приймати ліки від COVID-19, які можуть вбити, — ЗМІ

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що наша країна закупить препарат ремдесевір, визнаний у всьому світі для лікування коронавірусної хвороби.

Схожі новини