Школа онлайн: Шмигаль допустив перехід на дистанційне навчання з вересня

  • 03.07.2020, 13:15
  • 992

В умовах помірного розвитку епідемії в Україні восени буде розпочато традиційний навчальний процес з дотриманням протиепідемічних норм захисту дітей та вчителів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив про можливість дистанційного навчання в Україні восени у разі погіршення ситуації з епідемією COVID-19. Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

«Стосовно освітнього процесу восени — весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу, тому дуже важливо мати змогу в умовах пандемії, яка не припинилась, яка продовжується і наростає в світі, навчати наших дітей незалежно від ситуації з епідемією та пандемією світовою, тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо», — заявив він. За словами голови уряду, наразі в уряді працюють над тим, щоб дистанційне навчання було якіснішим і повноцінним.

Шмигаль відзначив, що у дітей повинна бути можливість у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. За його словами, дистанційне навчання — це лише можливість. «Звичайно, ніхто не скасовує і не збирається скасовувати класичного традиційного освітнього процесу — це пріоритет, ми також над ним працюємо. В умовах помірного розвитку епідемії в Україні освітній процес буде розпочатий з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів — масочний режим, дистанція, дезінфекція», — підкреслив прем’єр-міністр.

Схожі новини