Мене не залякати, я проходив і не таке - Порошенко в інтерв'ю Яніні Соколовій

Петро Порошенко не боїться ні розслідувань, ані суду, а випробування, які постали перед Україною у 2014-2015 роках, були значно важчі, аніж політичні переслідування, влаштовані за вказівкою Офісу Зеленського.

Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» заявив в інтерв’ю Яніні Соколовій. Порушення більше двох десятків кримінальних проваджень — це наслідок фобій Зеленського, які вправно використовує його оточення, щоб замаскувати провали в управлінні державою, — вважає Порошенко.

«Це — спроба Офісу президента або особисто Володимира Зеленського сховатися і відволікти увагу за „димовою завісою“, прикрившись Портновим. Це — прямі вказівки з Офісу президента, конкретно пана Смірнова, який відповідно як адвокат пана Єфремова дуже дружний з Портновим. Він використовує зазначений сценарій для того, щоб подолати фобії, які існують в Офісі президента — фобії щодо ворогів України», — зазначає Порошенко.

«Мені дуже сподобалася аналогія, яка є: що компас, який вказує на ворогів України, у Зеленського потрапив в якесь дивне магнітне поле і почав дуже швидко крутитися і показувати для нього неправильний напрямок. Ворог в України один, і цей ворог — країна-агресор. І країна має об’єднатися для того, щоб дати відсіч. А коли магнітні бурі постійно переключають напрямки війни, то дії влади є надзвичайно неефективними», — наголошує Петро Порошенко.

«Якби мова йшла про Порошенка, то Бог з ним. А якщо йдеться від Софії Федини до Тані Чорновол, від Марусі Звіробій і закінчуючи Ріфмастером по справі Шеремета, від переслідування добровольців і закінчуючи волонтерами — це манера думати, що так можна вирішувати проблеми. Це є пряма дискредитація України. Так проблеми не вирішиш. А від поп-корну відбудеться розлад шлунку», — іронізує Порошенко.

«Це помста дрібних людей за дрібними справами. Нікчемних. Він вважає, що головні проблеми йому створює не тотальна некомпетентність, а якісь сценарії ворожі всередині країни, які він пов’язує виключно з моїм ім’ям», — переконаний Петро Порошенко.

«Це спроба відволікти увагу від реальних проблеми, з якими зіткнулася держава, спроби замість хліба людям дати поп-корн. І спробувати врятувати падаючий рейтинг за рахунок шоу. Бо вони вважають, що шоу вони вміють. Але відсутність верховенства права, переслідування політичних опонентів дискредитує Україну по всьому світу», — переконаний п’ятий Президент.

«Мене не залякати. Я проходив і не таке. Я проходив набагато більш жорсткі випробування за ці п’ять президентських років. В тому числі і в 2014, і в 2015 роках. Це не є найгірше випробування», — наголосив Порошенко.

Він вкотре закликав Зеленського об’єднати зусилля для порятунку України, головний ворог якої знаходиться у Кремлі. «Володимире Олександровичу, я дуже люблю Україну. Оскільки ви є президентом України, в тому числі через це я вам точно не ворог. І зараз при викликах економіки, яка пікірує, при викликах можливої загрози різкого загострення агресії, при викликах пандемії, при викликах відкату реформ, руйнації світової коаліції на підтримку України — від президента країна потребує, щоб об’єдналися всі ресурси, всі сили, тому що треба рятувати державу», — наголосив лідер «Європейської Солідарності».

Схожі новини