Львівський аеропорт знімає пасажирів з рейсів: причина - відсутність документів

  • 26.06.2020, 11:15
  • 3 886

Аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького у перші робочі дні знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність відповідних документів, які дозволяють в’їзд в країну призначення

Про це на пресконференції розповіла гендиректор підприємства Тетяна Романовська. Інформує Avianews.

За її словами, для того, щоб додатково інформувати пасажирів про нинішні правила, на сайті аеропорту розмістили інформацію про те, які документи повинні мати із собою пасажири, котрі вилітають за межі України.

«Зараз можуть вилітати українці з подвійним громадянством, з робочою візою. Туристам поки потрібно почекати», — зазначила Романовська.

Топ-менеджерка звернула увагу, що аеропорт уважно перевіряє, чи має пасажир право на виліт і часто зв’язується із авіакомпанією для підтвердження.

«Якщо ми помилково відправимо пасажира, який не має право на в’їзд, то отримаємо штраф», — пояснила Романовська.

Наразі повітряні ворота обслуговують 3−4 рейси на день, якими перевозяться 200−300 пасажирів. Аеропорт «Львів» відновив роботу 19 червня після того, як уряд України дозволив йому обслуговувати регулярні рейси з пасажирами.

Читайте також: Подорожі під час пандемії: МЗС розробило інтерактивну мапу для мандрівників

У червні розклад регулярних міжнародних рейсів включає маршрут «Белавіа» до Мінська і Wizz Air в Копенгаген, Берлін, Будапешт, Дортмунд, Братиславу і Лондон.

«Сьогодні для громадян України існує цілий ряд обмежень для в’їзду до країн Євросоюзу. Тобто не можна просто скористатися безвізом і поїхати без поважної на те причини. Потрібні документи, що підтверджують право на в’їзд у цей період. Такими документами є або віза певного типу, або якісь інші докази», — розповів генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

Схожі новини