Чергова маніпуляція. Польща звинуватила Путіна в спотворенні історії, щоб послабити Захід

  • 20.06.2020, 11:33
  • 628

Польський уряд вважає останню статтю Владіміра Путіна про Другу світову війну частиною послідовної інформаційної війни проти Заходу та маніпуляцією історією.

Про це йдеться у заяві речника міністра-координатора спецслужб Станіслава Жарина, пише «Європейська правда».

Дії Москви направлені на те, щоб спотворити історію Другої світової війни та є спробою вплинути на поточну міжнародну політику, заявив Жарин.

«Інформаційна діяльність в галузі історичної політики дозволяє Кремлю показати, що Росія, яка є правонаступницею СРСР, переможця нацизму, повинна мати право вирішувати долю інших країн. Ось чому російська пропаганда так сильно витісняє з публічних дискусій будь-яку інформацію про радянські злочини і сталінсько-гітлерівську співпрацю», — зазначив представник Польщі.

В останньому тексті Путін каже, що Польща є країною, яка сама призвела до руйнування своєї державності, «що є продовженням триваючих пропагандистських атак на Республіку Польща», заявив Жарин.

«Тези, представлені Владіміром Путіним, є частиною інформаційної діяльності, спрямованої на дестабілізацію Заходу, підрив держав-членів НАТО, ослаблення довіри до країн Альянсу, а також формування іміджу Росії як захисника, що має впливати на глобальні рішення.

Читайте також: Тягне, як магніт: російські бомбардувальники знову кружляли неподалік від Аляски

Такі дії слід оцінювати як частину агресивної політики проти Заходу", — заявив представник Польщі.

Путін до Дня перемоги написав на сайті Кремля статтю під назвою «75 років Великої Перемоги: спільна відповідальність перед історією і майбутнім».

У ній, серед іншого, він виправдовує дії Сталіна і пакт Молотова-Ріббентропа, звинувачує європейські країни в боягузтві і спробі залишити Радянський Союз один на один з Німеччиною.

Схожі новини