На Київщині водій маршрутки нагрубіянив доньці загиблого Героя війни на Донбасі

  • 17.06.2020, 16:53
  • 867

У місті Біла Церква на Київщині водій маршрутки відмовив у пільговому проїзді та нагрубіянив доньці загиблого Героя війни на Донбасі Івана Войтенка.

Про конфлікт повідомила сама Аліна Войтенко на особистій сторінці у Facebook. Дівчина наголосила, що водій не просто спілкувався у хамській манері, але й висловлював образливі речі на адресу України.

«Їхала в міському транспортному засобі № 14. Показала пільгове посвідчення на проїзд, водій знахабніло почав кричати: «Де таке написано, що я маю тебе возити?». Після наголошення на законах нашої держави, ця недолюдина відповіла: «Яка держава? Де ти бачила державу? Її вже 30 років як немає!» — розповідає донька загиблого захисника.

«Ось вам повага до сімей загиблих учасників АТО та ООС, до нашої славетної 72-ї ОМБр, хлопці з якої щодня, ризикуючи своїм життям, захищають нас», — обурилася Войтенко, додавши, що ніхто із пасажирів у маршрутці не заступився за неї.

У коментарях під дописом українці підтримали її та висловили свою незгоду із позицією горе-водія, який не шанує подвигів Героїв.

«Треба скаржитися в міську раду та в їхній автопарк», «Виродки», «На жаль, правда в тому, що таке створіння не розуміє, що люди жертвують своїми життями заради їхнього спокійного існування. Дивуюся такій поведінці водіїв, наче він облізе на ті 5 грн», — висловлюють своє невдоволення люди.

«Я все-таки сподіваюся, що є в місті справжні чоловіки, які не на словах, а на ділі навчать поважати родини загиблих Героїв», «От мерзота! Життя — бумеранг, йому все повернеться», «Без слів… Упирі», — підтримують дівчину патріоти.

Схожі новини