Посилити контроль, додати транспорту і розвести час пік: основні рішення щодо коронавірусу

  • 13.06.2020, 18:09
  • 782

Комісія з ТЕБ і НС вирішила посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм суб'єктами господарювання, збільшити кількість рухомого складу приміського залізничного та автомобільного транспорту та змінити графік роботи ряду підприємств.

Про це стало відомо після брифінгу головного санітарного лікаря Віктора Ляшка

Ляшко повідомив, що на засіданні Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у суботу розглядалися питання щодо стримування коронавірусної хвороби в умовах адаптивного карантину.

Зокрема, контролюючим органам було доручено значно посилити контроль за дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних норм.

Читайте також: Де в Україні можна безпечно відпочити: Ляшко назвав чотири області

«Також окремо було розглянуто питання щодо покращення якості і дотримання протиепідемічних норм при перевезенні приміським залізничним транспортом, а також автомобільним транспортом приміського і міжобласного сполучення, щоб збільшити кількість рухомого складу, який дозволить людям дотриматися протиепідемічних норм».

Крім того, як зазначив Ляшко, комісією було розглянуто питання щодо зміни графіка роботи підприємств, державних установ і закладів, «для того, щоб розвести час пік і зменшити навантаження на міський і міжміський транспорт і зменшити можливе скупчення людей в транспорті, який перевозить людей до місця їх роботи».

Схожі новини