Працівники "1+1" прокоментували можливий зв'язок каналу з кумом Путіна

  • 11.06.2020, 14:15
  • 775

"1+1 media" прокоментувала оприлюднену інформацію, що кум Путіна Віктор Медведчук задекларував частку в телеканалі "1+1". У медіагрупі завили, що вперше про це чують

Про це інформує сайт «1+1 media».

«Останніми днями у медіапросторі шириться інформація про те, що декілька юридичних осіб, які є в структурі власності телеканалу „1+1“, належать Оксані Марченко. Дописувачі ресурсів посилаються на дані, вказані у декларації Віктора Медведчука, яку нардеп нещодавно оприлюднив. Для 1+1 медіа ця інформація є новою».

Згідно із заявою, наразі юристи медіагрупи направили відповідні запити до компаній, які входять до структури власності телеканалу.

Після перевірки інформації «1+1 медіа» пообіцяла офіційний коментар з цього приводу.

Раніше програма «Схеми: корупція в деталях» повідомила, що голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук вказав у своїй майновій декларації за 2019 рік компанію, яка фігурує у структурі власності ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».

Читайте також: Сенсація у наукових колах: вчені звернулися до Медведчука стосовно Біблії Гутенберга

Відповідно до інформації, яку вказав Медведчук у своїй майновій декларації, його дружина Оксана Марченко — кінцева бенефіціарна власниця компанії Bolvik Ventures Ltd із Британських Віргінських островів. Ця фірма через ланцюжок інших компаній має у власності 24,66% у ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія 1+1».

Схожі новини