Єрмак закликав очільників ОДА вигадати "туристичні магніти" їхніх регіонів

  • 10.06.2020, 09:15
  • 610

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів селекторну нараду з головами ОДА щодо питань розвитку туризму та поставив їм завдання протягом тижня підготувати концепцію розвитку внутрішнього туризму у своїх регіонах

Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

Зокрема, потрібно визначити в кожній області по три-п'ять «туристичних магнітів» — найбільш привабливих із погляду туризму об’єктів історико-культурного та природного значення.

На основі цих пропозицій буде розроблена загальнодержавна програма розвитку туризму в Україні та відповідні регіональні програми як її складові. Завдання в межах цієї програми реалізовуватимуться впродовж трьох-чотирьох років та в подальші роки.

Голови ОДА також мають сформувати управління з питань розвитку туризму і організувати відповідні консультативно-дорадчі органи із залученням усіх зацікавлених сторін.

Читайте також: Через коронавірус туризм у місті Лева «просідає»

У зустрічі також взяли участь міністр культури Олександр Ткаченко, міністр інфраструктури Владислав Криклій, міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов, міністр розвитку економіки Ігор Петрашко та інші.

«Ми хочемо, щоб українці, не маючи можливості цього року поїхати за кордон, почали мандрувати нашою мальовничою країною», — зазначив Єрмак.