"Невіруючі заслуговують на жахливу смерть": соцмережі шоковані дитячим шоу російських євангелістів

  • 28.05.2020, 15:57
  • 816

Випуски "Недільної школи" призначені для аудиторії від трьох до п'яти років.

Користувачі соцмереж звернули увагу на нарізку з дитячої передачі «Недільна школа», яка виходить на YouTube-каналі пермської церкви євангелістів «Новий завіт». Ведучі озвучують для юних глядачів вкрай радикальні ідеї.

Як повідомляє TJournal, першу частину відео взяли з випуску шоу про Великдень. Шоу веде «тьотя Лєна» разом з лялькою на ім'я Сергій. На початку вони моляться, дивляться на танці, а потім ведуча розповідає про життя Ісуса.

Коли «тьотя Лєна» відповідає на питання, чому Ісуса розіп'яли, вона підкреслює, що всі «злі» люди «заслуговують жахливої смерті», якщо не вірять в Бога.

«Коли люди ведуть себе дуже погано, не вірять в Господа, не живуть, як вчить нас Біблія, вони заслуговують смерті. Ми б з вами, малеча, теж заслужили би смерті, тому що ми теж часто буваємо неслухняними», — заявляє ведуча.

Далі «тьотя Лєна» показує на «Сергійку», як катували Ісуса, при тому робить це дуже наочно — тикаючи ляльку цвяхами і надягаючи їй на голову терновий вінець. Ведуча питає у «Сергія», чи боляче йому. Той відповідає: «Так, дуже боляче». Другу частину ролика взяли з випуску «Завжди радійте», в якому ведуча Христина розповідає Сергію про страждання апостола Павла — в'язниці, аварії і побиття камінням.

Схожі новини