Як крізь землю провалився: повторне зникнення Кім Чен Ина породило нові чутки

  • 22.05.2020, 14:55
  • 1 017

Диктатора КНДР Кім Чен Ина не бачили на публіці вже протягом трьох тижнів

Лідера Північної Кореї востаннє бачили 1 травня, повідомляє південнокорейський портал Yonhap.

Видання зазначає, що після повторного зникнення диктатора розмови в мережі про його проблеми зі здоров'ям вдновилися.

«Відповідальні служби продовжують пильно стежити. Був період у січні нинішнього року, коли він також не з'являвся на публіці протягом 21 дня. Ми спостерігаємо за ситуацією», — йдеться в публікації.

Нагадаємо, що Кім Чен Ин востаннє був присутній на завершенні будівництва фабрики з виробництва добрив напередодні Дня праці.

Читайте також: Стало відомо, хто зможе очолити КНДР замість Кім Чен Ина

Нагадаємо, розвідка США почала серйозну негласну перевірку інформації про те, що лідер КНДР Кім Чен Ин перебуває у важкому стані в реанімації після хірургічного втручання. У мережі почали обговорювати інформацію про те, що лідер КНДР, ймовірно, помер.

Представники уряду Північної Кореї 21 квітня заявили, що їм невідомо про будь-які ознаки погіршення здоров'я Кім Чен Ина.

Офіційне ЗМІ Північної Кореї пояснило зникнення диктатора «глибокою медитацією».

Президент США Дональд Трамп заявив, що нічого не знає про важкий стан Кім Чен Ина, однак якщо це так — бажає йому якнайшвидшого одужання.

Нещодавно японський ЗМІ Shukan Gendai написав, що диктатор КНДР Кім Чен Ин нібито перебуває у вегетативному стані після операції на серці.

У Північній Кореї відреагували на гучні чутки про нібито смерть лідера країни Кім Чен Ина після невдалої операції на серці, заявивши, що вони не мають під собою ніяких підстав. Політики КНДР запевняють, що він просто «працює з документами».

Схожі новини