Російський МЗС не приховує: у Кремлі найбільше бояться політичної спадщини Порошенка

  • 21.05.2020, 20:19
  • 711

Російська влада найбільше боїться політичної спадщини п’ятого Президента України Петра Порошенка, про що свідчать офіційні документи російського МЗС

Зокрема, в оприлюдненому на офіційному сайті коментарі з нагоди річниці президентства Володимира Зеленського відомство Лаврова роздратовано закидає йому, що Зеленський прийшов у владу на обіцянках зруйнувати досягнення Петра Порошенка, однак йому це досі не вдалося.

МЗС Росії вказує Зеленському, що він би мав переглянути Закон про засади функціонування української мови як державної, а також скасувати Закон про освіту.

Російське МЗС нагадує Зеленському, що рік тому він був категорично проти заборони російських соцмереж, запровадженої указом Петра Порошенка, а тепер змушений продовжити ці санкції.

Російський режим також дратує активна громадянська позиція патріотичної частини українського суспільства, яку кремлівські пропагандисти традиційно називають «агресивною меншістю націонал-радикалів». Кремль дратується, що українські патріоти відчувають себе господарями країни, визначають для Зеленського «червоні лінії» і диктують владі, що треба робити.

Читайте також: Путін визнав, що захопити Україну йому заважає Порошенко, — політолог

У коментарі російського МЗС також недвозначно натякають Зеленському, що це Україна має виконати всі зобов’язання, передбачені Мінськими угодами. Росіяни звинувачують Зеленського у тому, що він не поспішає виконувати обіцянки, які дав під час Паризького саміту нормандської четвірки.

Володимир Зеленський продовжує державну політику Петра Порошенка, яку офіційна Москва розцінює як «русофобську» і «недружню» — резюмують у коментарі МЗС країни-агресора.

Схожі новини