Тимошенко "прогулює" пленарні засідання ВР у спа-готелі на Львівщині – "Схеми"

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час карантину пропустила позачергове засідання ВРУ, оскільки перебувала у п’ятизірковому спа-готелі на Львівщині разом із колегою Сергієм Власенком та "свободівцем" Ігорем Кривецьким.

Про це пише «Радіо Свобода» з посиланням на «Схеми: корупція в деталях»

Деталі: 7 травня народні депутати позачергово зібралися у Раді, щоб розглянути низку питань щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема, впровадження обов’язкового тестування окремих категорій населення, оплату лікарняних для медиків та їхнього страхування. Того ж тижня до Тимошенко була прикута увага ЗМІ через те, що вона задекларувала більше 5 млн дол доходу, отриманого в США.

Утім Тимошенко пропустила позачергове засідання у ВР і не з’являлась того тижня в ефірах та на публіці.

Натомість, як з’ясували «Схеми», лідер «Батьківщини» замість участі у засіданні під час карантину перебувала в спа-готелі у селі Стрілки Львівської області — Edem Resort Medical & Spa.

Згодом журналісти помітили жінку, схожу на Юлію Тимошенко, яка заходила до будівлі.

В цей же день знімальна група зафіксувала однопартійця Тимошенко: Lexus, яким користується депутат Сергій Власенко, виїжджав з готелю.

Перебуваючи поблизу готельного комплексу, «Схемам» вдалось зафіксувати на території Edem Resort Toyota Camry, з якої вийшов багаторічний особистий охоронець Юлії Тимошенко. Пізніше ця автівка заїхала на територію Edem Resort. «Схеми» впізнали також особистого водія лідерки «Батьківщини».

Тимошенко не прокоментувала свій відпочинок, а Власенко заявив, що «не підтверджує та не спростовує» нічого.

Готельний комплекс Edem Resort Medical & Spa належить бізнесменові, екс-народному депутату, заступникові голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» й одному з основних спонсорів цієї партії Ігореві Кривецькому.

Його журналісти також зафіксували на території готельного комплексу. Зокрема, Кривецький сів в автомобіль — і кортеж із трьох машин, серед яких вище згадана Toyota Camry з особистим охоронцем Юлії Тимошенко, одночасно виїхав із території комплексу.