Європа захищає ВООЗ від нападок Трампа

Європейський союз, на відміну від США, підтримує Всесвітню організацію охорони здоров'я у її зусиллях щодо боротьби проти пандемії коронавірусу

З такою заявою виступила Віржіні Баттю, офіційна представниця глави дипломатії Є С Жозепа Борреля. Про це повідомляє «Інтерфакс».

За її словами, аналіз дій ВООЗ під час пандемії потрібно тимчасово відкласти й зосередитися на здійсненні міжнародної співпраці в боротьбі проти COVID-19.

«Це момент, як ніколи, проявити солідарність, а не час підривати міжнародну співпрацю, до того ж, що сьогодні ми очікуємо схвалення, я сподіваюся, резолюції, представленої ЄС і його державами-членами асамблеї ВООЗ», — прокоментувала вона, зокрема, погрозу американського президента Дональда Трампа припинити фінансування організації.

Баттю декілька разів наголосила, що Європейський союз виступає за міжнародну співпрацю та спільний пошук вирішення проблеми пандемії COVID-19.

Водночас зазначила, нібито згадана резолюція передбачає, що в «прийнятний момент потрібно буде зробити висновки» про те, як ВООЗ і міжнародна спільнота діяли проти коронавірусу.

Схожі новини