Наркокаратель на Львівщині: справу депутата Феденишина передали до суду

  • 15.05.2020, 16:13
  • 1 686

Під час обшуків оперативники вилучили у членів угруповання понад 46 кг наркотичних засобів і психотропних речовин

Слідчі завершили досудове розслідування масштабної схеми із розповсюдження важких синтетичних наркотиків по всій Україні та за кордон. Одним з організаторів схеми є 24-річний депутат Лопатинської ОТГ на Львівщині Сергій Феденишин, на момент затримання він був представником партії УКРОП. Як повідомляє Нацполіція України, зараз цю справу передали до суду.

У листопаді 2019 року за результатами масштабної спецоперації було затримано двох організаторів, один із них — чинний депутат Лопатинської ОТГ Сергій Феденишин та 17 учасників злочинної групи. Вони займалися виготовленням та збутом наркотиків як на території країни, так і за кордоном.

Лише через інтернет-магазин члени угруповання реалізували наркотичних засобів та психотропних речовин майже на 21 млн грн.

Оперативники під час майже 100 обшуків, які проводилися на території шести областей, вилучили понад 46 кг наркотичних засобів і психотропних речовин, а також 170 літрів прекурсорів вартістю 25 мільйонів гривень. Окрім цього, вилучено 24 тис. доларів США, 1100 євро та 38,6 тисяч гривень, більше двох десятків банківських карток і мобільних телефонів, зброю та набої різного калібру, боєприпаси, «чорнові» записи з даними про «рух» наркотиків, дилерів, клієнтів та боржників, а також 6 автомобілів преміум-класу.

Поліція не розголошувала прізвищ затриманих, але із власних джерел у слідстві ZAXID.NET стало відомо, що один із двох організаторів схеми — 24-річний депутат Лопатинської ОТГ, представник партії УКРОП Сергій Феденишин. Після його затримання осередок партії УКРОП на Львівщині заявив, що Феденишина виключають з УКРОПу.

Наразі досудове розслідування завершено, обвинувальний акт скеровано до суду. Організаторам та учасникам схеми інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 2 ст. 317 ККУ.

Схожі новини