Боялися оглянути: на Львівщині юнак помер від апендициту через недбалість лікарів

  • 09.05.2020, 08:55
  • 4 195

П'ять днів юнак скаржився на нестерпний біль, а йому просто виписували знеболювальне

У Львівській області через зараження крові помер 23-річний хлопець. Лікарі не помітили запалення апендиксу, повідомляє ТСН.

П'ять днів юнак скаржився на нестерпний біль, а йому просто виписували знеболювальне. Прооперували пацієнта лише тоді, коли його стан різко погіршився.

Брат померлого Любомир Комнатний розповідає, що пізно ввечері Ростислав поскаржився на гострий біль у животі. Сестра повезла його в Городоцьку райлікарню, бо запідозрили апендицит.

«Вони відразу виключили, що це не апендицит і госпіталізація не потрібна. Сказали, що це просто переїдання і не доторкаючись оглянули. Я не фахівець, але напевно якусь пальпацію повинні були зробити», — каже брат.

Читайте також: Олег Дуда: «Онкохворі у 3,5 раза частіше потребують штучної вентиляції легенів»

За його словами, лікарі виписали знеболювальні, сказали здати аналіз сечі та відправили додому. Але біль не проходив. Через день вже з результатом аналізу Ростислава привезли в поліклініку. Там теж, кажуть родичі, не торкаючись живота виключили апендицит.

Після знеболюючих хлопцю ставало легше. Він протримався ще три дні. Коли почала темніти шкіра, третій брат повіз його в лікарню. Хлопця одразу ж прооперували, він навіть прийшов до тями, але через кілька годин серце зупинилося. У довідці про смерть написали — гангренозно-виразковий апендицит. Брат померлого каже, ймовірно, встановити правильний діагноз лікарям завадив страх через коронавірус.

Начальник медчастини райлікарні розповідає, що саме він оперував хлопця тієї ночі. Що було до того не знає, але обіцяє розібратися.

Медик додає, у хлопця був нетиповий перебіг апендициту, інші обставини з'ясують під час службового розслідування. Діяли лікарі професійно, але їх вже перевіряє поліція, там відкрили кримінальне провадження.

«Встановлюємо очевидців, коли він звертався, в який час звертався, які були реагування медиків», — кажуть у поліції.

У поліції чекають рішення суду, щоб вилучити медичну документацію.

Схожі новини