Стало відомо, коли в Україні відновлять роботу громадського транспорту

  • 07.05.2020, 11:57
  • 1 613

В Україні з 22 травня відновлять повноцінну роботу громадського транспорту, що була зупинена через уведений по всій країні карантин.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі телеканалу 1+1. Зазначається, що до 22 травня різких змін щодо громадського транспорту не буде, і більша кількість людей зможе користуватися ним після цієї дати.

«Якщо ми говоримо про більш широке коло, яке зможе використовувати громадський транспорт, то це вже після 22 травня. Однак можна зазначити, що функціонуватиме весь транспорт як в Україні, так і не в Україні в рамках нової реальності. Тобто тотальний масковий режим, обов'язкові температурні перевірки в місцях великого скупчення, постійна дезінфекція», — пояснив міністр.

Читайте також: Скасування карантину: в Естонії з 15 травня відкриють всі навчальні заклади

Які правила діятимуть і надалі:

— обмеження щодо кількості людей,

— проїзд за перепустками.

За його словами, складніша ситуація з метрополітенами. У Міністерстві інфраструктури не кажуть, коли запрацює метро.

«Доволі важко буде в метро на рівні вагонів контролювати, скільки людей зайшло. Щоб організувати цей процес перевірки й такого важливого необхідного контролю, це вимагає певного часу й організації. Тому теж на 22-ге ще точно ніхто не готовий», — пояснив Криклій.

У київському метрополітені виданню пояснили, що не знають, коли їм дозволять працювати.

«Метрополітен — достатньо мобільне підприємство, хоч і здається, що в нас така масивна інфраструктура. Ми чекаємо конкретного рішення для того, щоб організувати роботу відповідно до того рішення. Ми утримуємо всю інфраструктуру метро в належному стані, щоб після ухвалення рішення на наступний день уже в передбаченому алгоритмі розпочати роботу», — пояснила речниця Київського метрополітену Наталка Макогон.

Схожі новини