Зубожів? Суд постановив стягнути з Андрія Єрмака борг за комуналку

Глава Офісу президента не заплатив 20 тис. грн за послуги з утримання будинку та прибудинкової території

Печерський районний суд Києва видав наказ стягнути заборгованість за послуги з утримання будинку та прибудинкової території з громадянина Єрмака Андрія Борисовича — саме такі прізвище, ім'я та по-батькові має нинішній глава Офісу президента України.

Про це повідомляє «Главком» з посиланням на дані судового реєстру.

Наприкінці листопада 2019 року з відповідною заявою до суду звернулося комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва». Зокрема, КП наполягало на видачі судового наказу про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території у розмірі 20 181 грн 65 коп., яка рахувалася за Андрієм Єрмаком.

20 січня 2020 року столичний суд видав відповідний наказ про стягнення заборгованості.

Зауважимо, що житлово-експлуатаційна дільниця «Хрещатик», яка входить до структури КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва», обслуговує будинок на вулиці Шовковична, квартиру в якому офіційно відобразив в електронній декларації керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

«Главком» зв’язався із юридичним відділом Керуючої компанії з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва. Там не стали спростовувати інформацію про борги Єрмака, але, посилаючись на закон про захист персональних даних, відмовилися надавати будь-які деталі щодо свого VIP-клієнта.

Також «Главком» двічі офіційно звернувся до Офісу президента з проханням прокоментувати вказане судове рішення щодо керівника Офісу президента України. У департаменті з питань звернень громадян Офісу президента не стали спростовувати наявну інформацію: там перший просто проігнорували запит, а вдруге надіслали заплутану відповідь, яку можна трактувати дуже просто — відмова коментувати цю тему.

Схожі новини