Міносвіти дозволило учасникам змінювати місце проходження ЗНО

  • 04.05.2020, 19:57
  • 616

Абітурієнти з 6 по 18 травня зможуть змінити місце складання іспитів

Цього року деяким учасникам ЗНО-2020 дозволили змінити місце його проходження. Головною умовою є проживання в іншій області або на відстані понад 150 км від освітнього закладу, де проходитиме складання ЗНО.

Про це 4 травня заявили у пресслужбі Міністерства освіти і науки України.

«Із 6 до 18 травня можна буде змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання. Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного», — йдеться у повідомленні.

У міністерстві переконані, що такою можливістю скористаються студенти та учні спеціалізованих закладів (зокрема, інтернатів).

«Учні шкіл-інтернатів, закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого закладу освіти, можуть мати незручності з доїздом до населеного пункту, вказаного ними раніше під час реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО», — підкреслила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Змінити місце складання ЗНО можна разом із керівником свого освітнього закладу, а ті, в свою чергу, мають внести зміни до реєстраційних даних.

Схожі новини