Молода львів'янка увійшла у десятку кращих дизайнерів Чикаго

  • 02.05.2020, 19:15
  • 1 045

Низка світових спеціалізованих видань внесли українку Надію Гордон до рейтингу топ-дизайнерів американського міста Чикаго

Про це пише То є Львів.

Зокрема видання Decorilla вказало Надію як одного з кращих дизайнерів Чикаго (Nadia Gordon Designs 10 Best Chicago Interior Designers).

«Увага до дрібниць, вдало підібрані колір та текстура гармонійно поєднуються в сучасному та перехідному стилях інтер’єрів Надії. Надія Гордон вважає, що головне завдання дизайнера — зрозуміти бачення свого клієнта, розширити його та втілити у реальність його індивідуальний стиль», — йдеться у повідомленні журналу.

Видання Jetsetty внесло українку до Топ-5 дизайнерів Чикаго (Top 5 Interior Designers Anchored In The Windy City).

«Українка за походженням Надія Гордон вважає, що секрет успішного проєкту полягає у розумінні, адже найбільша помилка, яку може зробити дизайнер, — це накинути своє бачення клієнту, проігнорувавши його бажання. Як наслідок — може вийти гарний інтер’єр, але він буде „чужим“ для замовника», — так описує принципи роботи Nadia Gordon Design автор публікації.

Читайте також: Дизайнер зі Львова, капелюхи якого носить пів Європи, закликає залишатися вдома і допомагає хворим на COVID-19

Ще один спеціалізований ресурс Decorill вказує Надію у своєму рейтингу Ten Finest Interior Stylist in Chicago.

У рейтингу також присутні Nate Berkus, Antony Michael та інші відомі дизайнери з Чикаго.

Надія Гордон емігрувала у США зі Львова у 2005 році. У 2013 році здобула диплом магістра за спеціальністю інтер’єр-дизайнер в Harrington College of Design.

Схожі новини