Світовий банк виділив 150 млн доларів для підтримки українців під час кризи

  • 01.05.2020, 17:55
  • 812

30 квітня Рада директорів Світового банку затвердила додаткове фінансування Україні у розмірі 150 млн доларів у межах проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України"

Про це йдеться у пресрелізі Світового банку.

Зазначається, що додаткове фінансування затвердили з метою розширення та вдосконалення соціальної допомоги сім’ям з низьким рівнем доходу.

Підкреслюється, що $ 50 млн виділять на заходи боротьби з поширенням пандемії COVID-19.

«Ці кошти допоможуть збільшити розмір та пришвидшити виплату допомоги в рамках програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та програми житлових субсидій. Одноразові виплати будуть також надаватися літнім людям та одержувачам соціальної допомоги у зв'язку з інвалідністю», — йдеться у пресрелізі.

«Тисячі українських сімей вже мають складнощі із оплатою комунальних послуг через втрату доходів. Пенсіонери не можуть дозволити собі купувати навіть найбільш необхідні ліки та продукти харчування через ріст цін.

Важливо допомогти цим людям шляхом прискорення соціальних виплат та підвищення їхньої адресності", — зазначив в.о. директора Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Алекс Кремер.

Читайте також: У МВФ попередили Банкову про проблеми у разі зміни законодавства про НАБУ

«Додаткове фінансування буде також спрямоване на надання грантів на започаткування малого бізнесу, використовуючи досвід відомого в Україні проєкту „Рука допомоги“. Така фінансова допомога забезпечить підтримку бідному населенню в отриманні нових навичок, у пошуку роботи або відкритті власної справи», — додав він.

Схожі новини