Більше двох мільйонів підприємців скоро поповнять лави безробітних через податкову політику уряду Зеленського

  • 29.04.2020, 14:02
  • 489

Продовження податкового тиску на підприємців збільшить кількість безробітних в країні, а частину бізнесу зажене у тінь.

Про це написала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна на сторінці у Фейсбук.

«Якщо закони щодо тотальної фіскалізації залишити як є, то 2 мільйони 313 тисяч підприємців невдовзі можуть долучитися до 74 тисяч безробітних, що стали такими за час карантину», — застерігає Южаніна.

Ніна Южаніна повідомила, що відбулася четверта відеоконференція руху #SaveФОП з усіма областями, з багатьма мерами міст, які перш за все просили парламент скасувати норми, які передбачають посилення фіскального тиску шляхом розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

«Вони не можуть погодитися з тим, що на них ніяк не реагує влада. Працювати підприємці продовжать, але підуть в тінь і перестануть сплачувати податки», — зазначила депутатка.

За її словами, це вже відчуває влада на місцях, адже йдеться не тільки про 20% платежів до місцевих бюджетів, а про значно більші втрати — адже останні рішення монобільшості забрали доходи з місцевих бюджетів.

Южаніна також розповіла, що відразу чотири мери міст під час цієї відеоконференції наголосили, що скасування фіскалізації могло б стати позитивним маркером і дати надію на можливість нормально працювати.

«Особисто я за те, щоб уся діяльність, будь-якого бізнесу — і малого, і зовсім дрібного — відбувалася прозоро, але потрібно спільно з бізнесом розробляти варіанти цієї прозорості», — зазначила Ніна Южаніна.

Крім того вона підкреслила, що підписання президентом закону про зміни до Податковоно кодексу стане маркером для середнього і великого бізнесу: «Тільки-но законопроект буде підписаний, вони можуть швидкими кроками піти в тінь, як це вже зроблять малі підприємці».

Ніна Южаніна також розповіла, що навіть депутати з монобільшості висловлювали зауваження до низки ухвалених законів, які стосуються продовження реформи митної сфери.

«Виконавчій гілці влади не вистачає ключового — розуміння того, що відбулися значні зміни, які взагалі потребують перегляду економічної політики. Тому зміни в митному напрямі потрібно коригувати і дати можливість монобільшості виправити те, що понаприймали, аби не втратити керованість у країні, а не тільки в певних структурах», — вважає представниця фракції «Європейська Солідарність».

Схожі новини