Львівська мерія відмовилася передати останки агента НКВС Миколи Кузнєцова Росії

  • 24.04.2020, 11:54
  • 649

Львівська мерія остаточно відмовила родичам радянського розвідника

Виконавчий комітет Львівської міської ради відмовив родичам агента НКВС Миколи Кузнєцова у перепохованні останків розвідника в Росію. Таке рішення виконком прийняв під час засідання 24 квітня, передає Захід.нет.

Останки Миколи Кузнєцова, які у 1960 році поховали на Пагорбі Слави у Львові, родичі хочуть перепоховати у Єкатеринбургу. Племінниця Кузнєцова Маргарита Брюханова уже не вперше звернулась до міської ради, щоб отримати дозвіл перепоховати останки радянського розвідника.

В кінці 2019 року виконком уже розглядав питання про перепоховання останків Миколи Кузнєцова. Однак тоді члени виконкому перенесли це питання і звернулися до СБУ та Міністерства культури за оцінкою ситуації.

Читайте також: У Росії запропонували викупити в України останки розвідника-офіцера НКВС Кузнєцова

Як повідомив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, і СБУ, і Міністерство культури негативно поставились до рішення передати останки Кузнєцова у Єкатеринбург. Зважаючи на це, виконком міської ради прийняв 24 квітня рішення остаточно відмовити у перепохованні останків Кузнєцова в Росію.

«Я вважаю, що це рішення — на часі. Якщо ми зможемо отримати наших полонених додому, то ми будемо тоді це враховувати», — прокоментував рішення виконкому міський голова Андрій Садовий.

Схожі новини