Єврокомісія виділить Україні понад мільярд євро

Європейська Комісія невдовзі оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги Україні. Її розмір може перевищити мільярд євро.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив п’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Гарна новина від моїх друзів в Брюсселі. Зовсім скоро Європейська Комісія оголосить рішення про виділення макрофінансової допомоги у розмірі 3 млрд євро десятьом країнам-партнерам для подолання наслідків епідемії коронавірусу. При цьому, планується, що Україна може отримати понад 1 млрд євро», — зазначив Порошенко.

«Це потужний вияв солідарності та підтримки нашої держави з боку Євросоюзу, ознака високої довіри та поваги, які розбудовувалися крок за кроком протягом попередніх років», — переконаний Петро Порошенко.

«Сподіваюсь, що українська влада зможе швидко зняти всі перепони до відновлення співпраці з МВФ і відкрити шлях для отримання цієї потрібної допомоги від наших європейських партнерів», — наголосив п’ятий президент.

Петро Порошенко також зазначив, що фракція «Європейська Солідарність» вимагає провести цього тижня позачергове засідання Верховної Ради для ухвалення так званого банківського закону.

Схожі новини