У ВООЗ заявили, що антитіла до COVID-19 не гарантують імунітету

  • 21.04.2020, 11:56
  • 479

Всього лише 2% або 3% світового населення мають антитіла в крові, що показують, що вони були інфіковані COVID-19, але це не означає, що у цих людей є імунітет.

Про це повідомляє the Guardian.

Глава підрозділу ВООЗ з нових хвороб і зоонозних інфекцій Марія Ван Керхов каже, що надії на припинення пандемії після того, як перехворіє коронавірусом якась частина населення, марні.

Гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус: «Ослаблення обмежень не є закінченням епідемії в жодній країні. Згідно з проведеними дослідженнями, на сьогоднішній день в світі (і в кожній країні) коронавірусом перехворіли приблизно 3% населення. Але навіть у них за наявності антитіл до COVID -2019 немає до нього імунітету».

Читайте також: Вчені назвали вітамін, який може врятувати від коронавірусу

У ВООЗ розраховували, що число інфікованих людей буде вище: «Ми бачимо меншу частку людей з антитілами, ніж ми очікували. Менша кількість людей заражена».

У п'ятницю дослідження, проведене в Санта-Кларі, штат Каліфорнія Стенфордським університетом і опубліковане без експертної оцінки, показало, що цим вірусом було заражено в 50−85 разів більше людей, ніж показували офіційні дані.

Керхов зазначає, що серологічні тести, які визначають наявність антитіл, не дають відповіді на те, чи захищена людина: «Ніхто не впевнений, чи має людина з антитілами повний захист від хвороби, або повторного зараження».

Схожі новини