У ніч на Великдень до церков прийшли майже 130 тисяч вірян

  • 19.04.2020, 12:35
  • 722

Поліція зафіксувала всього 19 випадків недотримання карантинних обмежень

Як інформує пресслужба МВС, про це повідомив голова Національна поліція України Ігор Клименко, інформує УНІАН.

За його словами, богослужіння у більшості храмах держави відбулися без порушень, але водночас зафіксовано 19 випадків недотримання карантинних обмежень.

Клименко зазначив, що загалом святкові богослужіння проводилися у 13 тис. 658 храмах в усіх регіонах держави. Публічну безпеку і порядок забезпечували 26,5 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Читайте також: Великодня диверсія. Чому в Росії людей женуть від церкви, а в Україні — запрошують?

Зусилля правоохоронців насамперед були спрямовані на проведення профілактичної роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень. За словами Клименка, участь у богослужіннях взяли майже 130 тис. громадян.

«І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, зокрема без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей.

Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для ухвалення законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі", — повідомив Клименко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський перед святом наголошував: якщо на Великдень допустити велике скупчення людей, то кількість хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 може сягнути від 2% до 10% населення України.

Схожі новини