Напередодні тестування на COVID-19 Новинський зустрічався з Онуфрієм

  • 15.04.2020, 17:15
  • 651

Позафракційний народний депутат Вадим Новинський, який повідомив про позитивний результат тесту на коронавірус, напередодні передав предстоятелю УПЦ МП  Онуфрію 850 тисяч медичних масок

Про це повідомляє Українська правда із посиланням на інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП із посиланням на фонд Новинського.

«14 квітня 2020 року народний депутат Вадим Новинський передав 850 тисяч з 1 мільйона медичних масок, закуплених Фондом на честь Покрова Пресвятої Богородиці, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію».

Зазначається, що з благословення предстоятеля маски будуть безкоштовно роздаватися вірянам у парафіях УПЦ (у всіх областях України) для забезпечення максимальної безпеки парафіян, які вирішать взяти участь у святкових Великодніх богослужіннях.

Читайте також: Якої епідемії вам ще бракує? Онуфрій закликав вірних приходити на Великдень до храмів

Зазначається, що це якісні тришарові маски, із захисним шаром всередині.

«Всі ці маски ми передамо в наші єпархії, і вони будуть передавати їх людям, які потребують сьогодні такої допомоги для боротьби з хворобою. Нехай Господь дає вам сили, благословляю вас».

Нагадаємо, депутат Вадим Новинський 15 квітня повідомив, що отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію, але симптомів хвороби у нього немає. Новинський зазначив, що його стан в нормі, температура 36,8, а комп'ютерна томографія легень не визначила відхилень від норми.

Схожі новини