У Харкові 9 травня "Безсмертний полк" пройде... на балконах

  • 13.04.2020, 16:15
  • 620

У Харкові на 9 травня "Безсмертний полк" пройде на балконах.

Про це у Facebook написав мер Харкова Геннадій Кернес, передають Букви.

За його словами, міська влада планувала масштабне святкування 75-ї річниці перемоги.

«Ми готувалися до масової ходи „Полку безсмертної перемоги“, коли діти, онуки, а тепер вже і правнуки переможців у тій страшній війні з портретами своїх героїчних предків, пройшли б Сумською до Меморіалу, і там би вшанували пам’ять і тих, хто не повернувся з війни, і тих, хто приніс з її фронтів перемогу. А головне — ми б вклонилися ще живим свідкам всенародного подвигу тих закривавлених і обпалених років. Увечері 9-го травня на площі Свободи ми планували такий святковий концерт, масштаби і зірковість якого запам’яталися б харків’янам надовго», — написав Кернес, зазначивши, що через коронавірус, швидше за все, не можна буде проводити масові заходи.

Тому Кернес закликав городян не відмовлятися від святкування і приєднатися до акції «Полк безсмертної перемоги» не виходячи з дому.

«Я закликаю вас 9-го травня, рівно о 12:00 вийти на балкони ваших квартир з фотографіями ваших дідів та прадідів і провести загальноміську хвилину мовчання, пам’яті і вдячності їхньому подвигу», — зазначив мер Харкова.