Харизмати? На Дніпропетровщині виявили несподіване джерело коронавірусної інфекції

  • 08.04.2020, 09:15
  • 2 893

Спалах коронавірусу у Дніпропетровській області почався через збори харизматів у Першотравенську. Наразі у місті зафіксували 21 випадок зараження, у всій області – 41

Про це йдеться у повідомленні Дніпропетровської ОДА та коментарі голови Дніпропетровської обласної ради Святослава Олійника,

«Там відбулося щорічне зібрання представників церкви. Як стверджують організатори, вони в цьому році збори скасували, але, так чи інакше, на збори з'їхалося багато людей з різних міст і навіть країн. Загалом кілька сотень людей, які розміщувалися у будинках. Частина з приїжджих знаходиться дотепер в Першотравенську».

За словами Олійника, саме із Першотравенська вірус почав ширитись у інших містах: «Наприклад третій заражений в Новомосковську — це з Першотравенська приїхав, людина із Синельниківського району — це з Першотравенська приїхав».

Читайте також: «Шахтарі — народ загартований»: у Донецьку повністю ігнорують загрозу коронавірусу (відео)

Наразі поліцією встановлені всі учасники зібрання. Ситуація, як каже голова обласної ради, контрольована.

Водночас Олійник розповів, що дві особи, у яких підтвердили COVID-19, покинули місце ізоляції та вирішили поїхати до Дніпра.

«Двоє людей, знаючи, що у них позитивні результати і підписавши зобов'язання сидіти вдома, сьогодні вийшли з дому і збиралися поїхати в місто Дніпро. Вони були буквально спіймані, оштрафовані і повернуті додому», — розповів голова обласної ради.

Наразі місцева влада ухвалила рішення про обмеження виїзду з Першотравенська та в’їзду до міста з 8 квітня.

За словами голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка, нові випадки зараження вдалось виявити із допомогою поліції.

«Вчора у Першотравенську виявили 6 випадків COVID-19. Сьогодні разом із поліцією розшукали людей, з якими контактували хворі. На жаль, серед них позитивний результат ПЛР-тесту отримали ще 15 осіб», — розповів Бондаренко.

Схожі новини